Sigma-Elektro narodziła się z pasji i doświadczenia. W 2014 roku grupa byłych pracowników firmy Energohandel, z wieloletnim stażem w branży, postanowiła podjąć wyzwanie i stworzyć własną markę. Zespołowi, z którego niektórzy posiadali ponad 30 lat doświadczenia w branży, nie brakowało wiedzy ani determinacji. Od samego początku firma skoncentrowała się na branży energetycznej. Jednakże, z biegiem czasu Sigma-Elektro rozszerzyła swój asortyment. Zaczęła oferować coraz szerszy wybór produktów, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów w dziedzinie energii elektrycznej. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i nieustającemu dążeniu do doskonałości, Sigma-Elektro szybko zdobyła uznanie na rynku. Stała się synonimem solidności, wysokiej jakości produktów i niezawodnej obsługi klienta.

Nasz zespół składa się wyłącznie z ludzi z dużym doświadczeniem oraz bogatą wiedzą w dziedzinie elektryki. 
Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w branżę, posiadamy głęboką znajomość rynku oraz jego specyfiki, co pozwala nam skutecznie wspierać naszych klientów w realizacji ich projektów oraz celów biznesowych. 
Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług oraz poszerzania naszej oferty, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych partnerów
.
W Sigma-Elektro każdy klient jest dla nas ważny, dlatego też podchodzimy do każdego indywidualnie, dostosowując naszą ofertę do jego unikalnych potrzeb i oczekiwań. Bez względu na to, czy potrzebujesz standardowych produktów czy rozwiązań niestandardowych, możesz liczyć na naszą pełną uwagę i wsparcie.
Charakteryzuje nas również krótki czas realizacji zamówień. Dzięki sprawnemu procesowi logistycznemu i elastyczności naszej firmy, jesteśmy w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie, nawet jeśli jest ono bardzo skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W Sigma-Elektro priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze staramy się przekroczyć Twoje oczekiwania.
(56) 64-98-340
hurtownia@sigmaelektro.pl
ul. Gajdy 2, 87-300 Brodnica
Szukaj